Instalacje kwiatowa na przyjęcie weselne

Zajęcia odbyły się dzień po kursie ABC – intensywnych warsztatach weddingowych o temacie: instalacje. Ta techniczna lekcja okazała się wyzwaniem dla naszych kursantów.

Duże formy kwiatowe rządzą się swoimi prawami i choć początkowo wydają się lekkim tematem, w trakcie działania stają się niezłą zagwozdką. Ale uczestnicy poradzili sobie świetnie!

Duże instalacje to jeden z naszych ulubionych motywów. Zawsze warto znaleźć miejsce na użycie tej kwiatowej formy podczas ślubu lub eventu.

Tworząc weselne instalacje, pracowaliśmy z kwiatami szklarniowymi i w większości z pięknymi daliami z naszej uprawy. Dalie Dekoracyjne: Cafe Au Lait i Break Out były głównym motywem w kwietnych bramkach. 

Close
Close

Cart (0)

Cart is empty No products in the cart.

PL

Kwiaty&miut

To nie tylko kwiaciarnia, to styl życia. Pracujemy według idei zrównoważonej florystyki. W naszym ONLINE STORE znajdziesz autorskie produkty stworzone przez zespół KWIATY&MIUT oraz od polskich rzemieślników i artystów. Staramy się, aby nasze produkty były naturalne oraz zgodne z filozofią życia blisko natury i sprawiedliwego handlu. Zapisz się do naszego biuletynu, aby być na bieżąco i w stałym kontakcie.